Volkswagen America, Autopilot Car Safety Alliance'a katıldı

December 21, 2020
hakkında en son şirket haberleri Volkswagen America, Autopilot Car Safety Alliance'a katıldı

Audi ag, birkaç gün önce otomobil üreticileri ve teknoloji şirketlerini içeren ve kendini otonom sürüş teknolojisini birlikte geliştirmeye adamış AVSC'ye katıldı.Daimler, Ford, GM, Honda, Toyota, Lyft, Uber ve SAE, AVSC'nin üyeleridir.

 

Audi ag'ın otonom sürüşle ilgili gelecekteki seyahat hizmetlerini ve çözümlerini geliştirmek için bir dizi önlem aldığı bildirildi.Temmuz 2019'da Volkswagen, otonom bir sürüş platformu olan Argo AI'ya yaklaşık 2,6 milyar ABD doları (yaklaşık 18 milyar yuan) yatırım yaptığını duyurdu.Audi ag, Ekim ayında, otonom sürüş sistemini gelecekte Volkswagen modellerine entegre edecek ve endüstriyel bir ölçek oluşturacak otonom bir sürüş yan kuruluşunun kurulduğunu duyurdu.

 

AVSC, Nisan 2019'da resmen başlatılan SAE teknoloji ittifakının planlarından biridir. İttifakın genel amacı, otomatik sürüş sisteminin endüstri standardının birleştirilmesini hızlandırmak ve uygulamaya koymak, sonunda halkın performansını iyileştirmektir. otopilota güven ve anlayış.

hakkında en son şirket haberleri Volkswagen America, Autopilot Car Safety Alliance'a katıldı  0

Audi ag, endüstri standardını ve otonom sürüş uygulamasını geliştirme sürecinde, endüstrinin işbirliği yapması gerektiğini söyledi.Şu anda Uber, ittifak üyeleri arasında otonom sürüş teknolojisi araştırmalarında hızlı ilerleme kaydederken, Ford 2021'den önce tamamen otonom bir araç piyasaya sürmeyi planlıyor ve Toyota bu hedefe daha hızlı ulaşabilir.General Motors'un bir yan kuruluşu olan Cruise, otonom sürüş teknolojisi araştırmalarına da odaklanıyor.GM'nin bir yan kuruluşu olan Cruise, otonom sürüşün ticarileştirilmesini geciktirmesine rağmen, Cruise CEO'su Dan Ammann, GM'nin otonom sürüşü daha düşük bir maliyetle paylaşmayı planladığını, böylece otonom araçların nihayetinde geleneksel araçların popülerliğini aşacağını belirtti Araçlar.