aboutus

Linksunet E.T Co; Limited

Linksunet E.T Co; Limited Linksunet E.T Co; Limited Linksunet E.T Co; Limited Linksunet E.T Co; Limited
1 2 3 4
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Harting
No. Çalışanları: 200~300
Yıllık satış: 1000000-2000000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

şirket Profili

Biz, endüstriyel düzeyde özel bir koşum takımı uzmanıyız, 10 yıldan fazla bir süredir kablo demetini işlemeye kararlıyız.

Firmamız kablo demeti işleme sektörüne büyük önem vermektedir.Ürünlerimiz birçok yurt içi bölgeye ve birçok yurt dışı ülkeye gönderilmektedir.Ürünler imalat, enstrümantasyon, otomobil, fabrika makineleri ve diğer alanlarda kullanılabilir.

 

Sırasıyla Şangay ve Qingdao'da iki fabrika var.Şangay, 800 metrekarelik fabrika alanıyla yüksek kaliteli küçük seri ürünlere odaklanıyor.TS16949 standardına göre Qingdao fabrikası ağırlıklı olarak 4000 metrekarelik fabrika alanı ile toplu üretime odaklanmaktadır.Ağustos 2015'te üretime alındı.Şangay Ar-Ge merkezimiz, Qingdao ise üretim merkezimiz.

Fabrikamız UL standartları, ISO9001 ve IAFT16949 olarak sertifikalandırılmıştır.Fabrikada kablo basıncı yönetim cihazı, 40 manuel kaynak ekipmanı, 12 enjeksiyon kalıplama ekipmanı, otomatik USB kaynak ekipmanı ve diğer ilgili ekipmanla donatılmış 15 yüksek hızlı otomatik makine bulunmaktadır.Üretim sürecinde, kesim hattı, soyma, terminal yapma, montaj, görsel kontrol enstrümanı analizi, kaynak ve kıvırma aşamalarında IPC / WHMA - A - 620B standardını her zaman sıkı bir şekilde takip ediyoruz.Bir kablo demeti üreticisi olarak, kendi kendini denetleme, prosedürleri inceleme, çekme kuvvetini test etme,% 100 manuel inceleme ve% 100 elektriksel performans testi vb.

 

Ekibimiz uzun yıllardır sektörün içindedir, bu nedenle ürünlerimizin kalitesi garanti edilebilir ve fiyatı en makul olanıdır.

Geçmiş

LINKSUNET, bir üretim işletmesi olarak 10 yılı aşkın süredir kablo demetini işlemeye kendini adamıştır.

Endüstriyel koşum takımının geliştirilmesi, özelleştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda uzmanız.Ayrıca, yüksek kaliteli, hızlı ve profesyonel ürün ve hizmetler sunabilen profesyonel bir servis ekibimiz var.Birçok çeşidi ve küçük bir parti özelleştirilmiş ürünü kabul ediyoruz ve uzun vadede ortaklarınız olmaya hazırız.

Hizmet

En iyi hizmeti sunmak ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya, Japonya, Güney Kore gibi farklı ülkelerden şirketlerle başarılı bir şekilde ticaret yapmamızı sağlayan birincil hedeflerimizdir. Ürünlerimiz çeşitli endüstrilerde, otomobillerde, ağır endüstride, robotta, e-bisiklette, USB'de vb. LINKSUNET, size en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmaya kendini adamıştır.

Ekibimiz

Ekibimiz Ekim 2010'da kurulmuş olup, profesyonel bir tasarım, üretim, endüstriyel kablo demeti satışı, kablo, konektör fabrikası, endüstriyel ekipman, aletler, sayaçlar, makine imalatı ve diğer endüstriyel alanları içeren ürün uygulamalarıdır. Şu anda Şangay'da 2 yönetim personeli, 4 satış personeli, 5 teknoloji geliştirme personeli, 3 kalite personeli ve 33'ü ithal ve ihraç edilebilen 47 kişi var.

İletişim bilgileri